Kalendář akcí  

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
   
Logo Jihoeskho kraje

Logo 100 let koly

Logo EU penze kolm

Krásné dny , zdravíme VásKrásné dny , zdravíme Vásv posledním školním měsíci .Vstoupili jsme do měsíce června a společně s dětmi jsme se neviděli již dva a půl měsíce. Moc na děti myslíme a jsme v kontaktu pouze takto přes psané řádky. Věřte, že i nám už se po dětech stýská a těšíme se, až se společně budeme moci zase zasmát, pohrát si, něco si přečíst a společně si povídat. Děkujeme za odezvy po emailu, za zprávy o tom, jak se máte, jak Vám jde společné učení a jak prožíváte tuto dobu.

Oceňujeme snahu a píli dětí i Vás při plnění úkolů. Děti jsou šikovné a zaslouží si pochvalu. Prosím, vyřiďte jim to.  :)

V 11. a 12. týdnu jsme se na společném webu zaměřili na louku v létě a její obyvatele. V jednotlivých předmětech si budeme o učivu povídat, psát a počítat, kreslit či vyrábět..můžete zkusit vyrábět i podle videa https://www.youtube.com/watch?v=bfrqpj4vaJk ……

Téma nás trochu přiblíží k prázdninám.

Pracovní listy a úkoly z jednotlivých předmětů konkrétně pro děti Vám opět zašlou třídní učitelé (do emailu či formou vytisknutých pracovních listů).

Děti, pracujte podle své chuti a s radostí. Budeme rádi, až po návratu do školy Vaše práce uvidíme a budeme si je moci společně prohlédnout.

Užívejte sluníčka a volna doma, moc na Vás myslíme .

S pozdravem Jitka Šulistová, Soňa Bezpalcová, Kateřina Kozlová, Pavlína Růžičková, Hana Kahudová,Jan Pileček a všichni asistenti

   
© Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Štítného 3, České Budějovice