Žáci šesté a sedmé třídy navštívili dětské oddělení Jihočeské vědecké knihovny Na Sadech, kde se zúčastnili programu zaměřeného na mediální výchovu. Povídali si o tom, jak používají mobilní telefony a různé aplikace, jak vyhledávají informace na internetu a podle čeho poznají, zda jsou tyto informace důvěryhodné. Společně také diskutovali o tom, jak se chovat bezpečně online a proč je důležité ověřovat si zdroje a nevěřit všemu, co se na internetu objeví.